פרויקט מוצלח משלב מספר גורמים

■ מבצע ■ כלי נגינה ■ עיבוד ■ ציוד אולפן ■ טכנאי ■ אווירה ■ השראה ■תאורה וכוס הקפה….

סטודיו נטו השקיע בציוד מתקדם ובחומרים אקוסטיים המעניקים סאונד מדויק וברור, הן בחדר ההקלטות והן בקונטרול. לכל אורך הדרך אנו מקפידים להיות עם האצבע על הדופק, להכיר כל מכשיר חדש שמשתלב בתחום, לתחזק מקצועית ואת המכשירים באולפן ולהתעדכן במערכות ובתוכנות החדשות.

לאהוב את המקצוע והלקוחות

לאחר שנות ניסיון רבות ומגוונות למדנו להכיר את צרכי הלקוח ולהפנים כי אווירה נעימה משדרגת את איכות הביצוע ועל כן הצוות המקצועי ב "סטודיו נטו" עושה את מרב המאמצים לרצות את לקוחותיו, החל מהאווירה המקצועית, דרך האווירה החברית ומה שביניהם.

הזמן עבור הצוות המקצועי של "סטודיו נטו" הוא לא פקטור וגם אחרי 15 שעות רצופות באולפן האווירה נותרת חיובית ונעימה ואין ספק שהקפה המשובח הוא שעוזר לנו להשאר ערניים בדיוק כמו בשעת ההקלטה הראשונה.

מבינים אתכם טוב יותר ומעניקים לכם תוצאה מהירה וטובה יותר

"סטודיו נטו" הוקם לפני למעלה מ- 15 שנים במטרה לאפשר לכם להגיע לתוצאות המרשימות ביותר ולהעזר במקצועיות הגבוהה ביותר במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

"סטודיו נטו" כאן בשבילכם לכל מטרה

  • להוציא לעולם את השיר שטמון עמוק במגירה – תמיד חלמתם להוציא את השיר שכתבתם לאור ולהשמיע אותו לכל עבר? עכשיו זה הזמן כי מחר יכול להיות מאוחר מדי. "סטודיו נטו" ילחינו עבורכם את השיר ויפיקו אותו במקצועיות חסרת פשרות.
  • קריינות – אל תקריאו את מה שיש לכם להגיד אל מכשיר הנייד, הגיעו לאולפן "סטודיו נטו" ואנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית, החל מהקלטות למרכזיה במשרד, דרך הקלטות לפרסומות בקניונים, ברדיו ומה שביניהם.
  • הקלטות לחתונות בר/ת מצווה – רוצים להפתיע את הזוג הצעיר בשיר מקורי? מעוניינים להקליט לחתן הבר מצווה הקדשה שתושמע באירוע החגיגי. אנו ב- "סטודיו נטו" נלווה אתכם במקצועיות חסרת פשרות ונפיק עבורכם שיר והקדשה מרגשים בהתאמה מלאה לסוג האירוע לאופייכם ולרצונותיכם.

שקט מקליטים – ■ מוסיקאים ויוצרים עצמאים ■ תחנות רדיו וטלוויזיה ■ משרדי פרסום ■להקות צבאיות ■חבורות זמר ■ עיריות ■ מועצות אזוריות ■ בתי ספר ■ קריינות עבור מצגות אינטרנט

תכינו קפה מפיקים – ■ הפקת ג'ינגלים ומענים קוליים ■ כתיבת מוסיקה מקורית ■ עריכות ומסטרינג ■ עריכת מוסיקה להצגות ■ הכנת פלייבקים – נאמן למקור או על פי התאמה אישית: (סולם, עיבוד, מבנה) ■שחזור קלטות ישנות והמרתם לדיסק

אנו מזמינים אתכם ליהנות מאיכות, מקצועיות ויחס אישי ואנושי לכל אורך הדרך

צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם